medi media Postęp

Czy mamy swoją ulubioną markę?

http://www.carstens.pol.pl/ W ofercie posiadamy dźwigi które są bardzi wydajne

Zazwyczaj jest tak, że na świecie jest proponowanych wiele różnych rodzajów tego samego produktu. Są one proponowane przez różnych producentów, a więc wydawane są pod skrzydłami różnego rodzaju marek. To oznacza, że mniej lub bardziej mogą się między sobą różnić, czy to wykonaniem, czy to ceną, a klienci mają szansę je wszystkie między sobą porównać i wybrać to, co najbardziej będzie im odpowiadało. Dość często jest tak, że jeśli przyzwyczaimy się do jakiegoś produktu, jeśli jakiś produkt nam odpowiada, to przyzwyczajamy się do danej marki i nie chcemy mieć już niczego innego. To oznacza, że dopóki mamy możliwość, to kupujemy produkty właśnie danej marki, powodując, że producenci jeszcze bardziej przykładają się do tego, żeby zadowalać swoich klientów.

Co wpływa na naszą wierność?

Jeżeli mieliśmy już dany produkt od różnych producentów, ale ciągle nam coś nie pasowało i w końcu trafiamy na taką propozycję, która pasuje nam w każdym detalu, to nie mamy już ochoty szukać żadnej innej propozycji. Wówczas dochodzimy do wniosku, że nie tylko jesteśmy z danej rzeczy zadowoleni w każdym szczególe, ale także odpowiada nam ich cena, co powoduje, że naprawdę jesteśmy zadowoleni z danej propozycji. Co więcej, jeśli jesteśmy sami zadowoleni z danego produktu, to będziemy go polecali także innym osobom, a to oznacza, że dana marka będzie się jeszcze bardziej rozwijała i będzie proponowała coraz lepsze artykuły. Musimy też podkreślić, że przy tego typu produktach, przy ich wybieraniu bardzo duże znaczenie ma opinia o danej marce, im bardziej jest ona znana, im lepszą ma opinię, im dłużej działa na rynku, tym większa będzie szansa, że będzie wybierana przez kolejne osoby.

Mamy do niej zaufanie

Co ważne, to fakt, że zazwyczaj dzieje się tak, że im większe mamy zaufanie do jakiejś marki, tym chętniej zaczynamy poszukiwanie nowych produktów, właśnie od niej.

Jeśli mamy już lodówkę z określonej marki, sprawdza się ona idealnie od lat, nie mamy na co na nią narzekać, a potrzebujemy mikrofalówkę, to bardzo możliwe jest, że w pierwszej kolejności zaczniemy sprawdzać sprzęt właśnie tej firmy. To wszystko właśnie sprawia, że bardzo często w domu mamy wiele sprzętów tej samej marki, bo skoro mamy do niej spore zaufanie, to po prostu chętniej sięgamy po kolejne produkty, które są przez nią wykonane. To właśnie oznacza, że dokładnie musimy się zapoznać z asortymentem danej marki, tak abyśmy wiedzieli, co konkretnie możemy tam znaleźć i poszukiwania jakich produktów możemy tam przeprowadzać. Im dokładniej się temu wszystkiemu przyjrzymy, tym szybciej zauważymy, że my także mamy swoją ulubioną markę. Wystarczy popatrzeć na producentów naszego ulubionego sprzętu, z pewnością szybko się okaże, że znaczna większość naszych rzeczy pochodzi z tej samej firmy, i należy do tej samej marki.

Nie ma w tym nic złego, bo warto korzystać z rzeczy, do których mamy zaufanie.